Persin Downlo Mnger یا به اختصار «PDM» نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت دانلود (دانلود منیجر) است که با سیستم هوشمند خود مدیریت کردن فایل‌های دانلود را آسان‌تر می‌سازد و فایل های دانلود را بهینه سازی می کند، این برنامه با تکنولوژی جدید خود باعث سرعت بخشیدن به فایل‌ها می‌شود.

دانلود منیجر PDM چگونه باعث افزایش سرعت دانلود می‌شود؟

در گذشته مرورگرها و بسیاری از برنامه‌های دیگر برای دانلود یک فایل از اینترنت فقط یک «اتصال» یا «Connectionn» با سرور مقصد برقرار می‌کردند،دانلود کردن فقط از طریق یک اتصال نه تنها باعث می‌شود که از تمامی پتانسیل و حداکثر سرعت اینترنت استفاده نشود بلکه در صورت قطع ارتباط تمامی اطلاعات دانلود شده از دست خواهند رفت.


مدیریت دانلود پارسیان  با قابلیت «قطعه بندی» یک ویژگی است که در آن فایل‌های دانلود پیش از این که دانلود شوند به قطعاتی تقسیم شده و در هنگام شروع دانلود به جای یک اتصال با سرور تعداد بیشتری اتصال برقرار می‌شود و فایل مورد نظر به طور همزمان مثلاً در ۸ قطعه شروع به دانلود شدن می‌کند، در این حالت سرعت دانلود از وضعیت قبل بسیار بیشتر شده و امکان از دست رفتن اطلاعات بسیار کاهش می‌یابد.

وجه تمایز و برتری این برنامه نسبت به سایر برنامه‌های مشابه چیست؟
نرم افزار Persin Downlo Mnger  از سیستم هوشمندتری به نام «قطعه بندی پویا»  استفاده می‌کند، این سیستم برخلاف سایر برنامه‌های مشابه بسیار هوشمندتر عمل کرده و امکان دست‌یابی به سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.شیوه عملکرد «قطعه بندی پویا» به این نحو است که ابتدا فایل توسط برنامه از طریق سرور مبدأ برای قطعه بندی بررسی شده و سپس شروع به دانلود می‌کند و بر خلاف سایر برنامه‌ها که پیش از شروع دانلود فایل را قطعه بندی می‌کنند این برنامه در هنگام دانلود فایل را قطعه بندی می‌کند و به محض این که یک قطعه به پایان رسید، یک قطعه جدید ایجاد می‌کند و در نهایت از تمامی پتانسیل پهنای باند و سرعت اینترنت بهره می‌برد.
استفاده از این برنامه نه تنها باعث استفاده از حداکثر سرعت اینترنت می‌شود بلکه سبب می‌شود تا فایل‌ها با امنیت بیشتری دانلود شوند، چرا که اگر در هنگام دانلود جریان برق یا ارتباط اینترنت قطع شود، چون فایل به قطعات کوچک‌تر تقسیم شده‌اند فقط قسمت کوچکی از فایل مجدداً دانلود می‌شود.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار مدیریت دانلود پارسیان

– افزایش سرعت دانلود تا ۵ برابر توسط سیستم هوشمند «تقسیم بندی پویا».
– قابلیت Resume جهت قطع و ادامه دانلود در زمان دیگر بدون از دست داده اطلاعات دانلود شده.
– پشتیبانی فقط از مرورگرهای Chrome, Firefox, Oper
– پشتیبانی از Youtube به زودی
– قابلیت خودکار چک کردن فایل‌ها توسط ضد ویروس‌ها.
– قابلیت زمان بندی پیشرفته برای مدیریت دانلودها.
– قابلیت Spee Limiter جهت محدود نمودن سرعت دانلود.
– زبان شیرین فارسی به همراه فونت زیبای ( ایران سنس)
–استفاده از امکان Multi Connection برای افزایش سرعت دانلود تا چندین برابر و قابل تنظیم توسط کاربر
–قابلیت توقف و ادامه
–درج لینک به صورت تکی و گروهی
–نمایش سرعت دانلود و سرعت کل
–نمایش زمان باقی مانده تا اتمام دانلود
–قابلیت اسفاده از صف های متعدد و زمانبندی سریع به سبکی سریع و جدید
–قابلیت تعریف وظایف برای نرم افزار
–نمایش و مرتب سازی لینک ها بر اساس هر ستون و بر اساس : لینک های تکمیل -شده، ناتمام، خطا داده شده، در حال دانلود و در صف دانلود
–استفاده ی کاملاً بهینه از فضای سی پی یو و رم کامپیوتر مخصوصاً در زمانی که نرم افزار در حالت Minimize یا در پایین صفحه قرار دارد یا وقتی کاربر سیستم را Lock میکند.
–بازکردن آسان فایل و محل ذخیره ی فایل
–گروه بندی فایل های دانلودی و مدیریت گروه ها
–پشتیبانی از ویندوز های ۱۰ / ۸ /

لینک مستقیم : پرشین دانلود منیجر

دانلود منیجر به سَبک ایرانی

< href="http://www.dayatheme.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AC%D8%B-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%8E%D8%A8%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D8%B%D8%A7%D9%86%DB%8C.html">منبع